BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
76,91 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
Vstavané fantomové mikrofóny
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
43,60 € netto
Univerzálny basový reproduktor, 150 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
112,20 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
Mono predlžovací kábel, 6 m
(inkl. 23% DPH)
21,38 € netto
Spínaný napájací zdroj, DC 12 V/1 A
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
MPX stereo UHF PLL in-ear monitoring systém
(inkl. 23% DPH)
694,31 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Sada absorbérov rezonancie pre reproduktory Účinne potláča prenos nežiaducich vibrácií Ozdobný prsteň zlatej farby Ø 25 mm x 20 mm Max. záťaž na sadu: 30 kg Dodávané s lepiacimi podložkami Balenie: 4 ks
17,31 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | resonance absorbers |
| Colour | gold/black |
| Suitable for | speaker cabinets |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 25 mm x 20 mm |
| Hmotnosť | 108 g |
| Ďalšie funkcie | adhesive pads |
| Packing unit | 4 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.15 x 0.03 x 0.165 m |
| Gross weight | 0.148 kg |
| Net weight | 0.108 kg |