DMP-250
Kod EAN:
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
PA stĺpový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Stereo slúchadlá do ucha
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
249,20 € netto
Hi-fi stredový reproduktor, 40 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
54,07 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
NEUTRIK XLR panelová zástrčka, 3 pólová
(inkl. 23% DPH)
7,89 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 0.1 mA
(inkl. 23% DPH)
22,20 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
132,52 € netto
ZZCP120C45, 45° medzičlánok pre káblový most ZZCP120
(inkl. 23% DPH)
45,21 € netto
Vysokovalitný stereo audio prepojovací kábel, 5 m Farebne označené RCA konetory Lisované pozlátené konektory Veľmi flexibilný kábel Dodatočné fóliové tieňovanie Extra lisovaný kábel, napr. ako riadiaci kábel (pre zosilňovače) alebo ako uzemňovací kábel...
22,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 4 x RCA plug |
| Dĺžka | 5 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.17 mm2 |
| Priemer kábla | Ø 5.5 mm |
| Tienenie | double |
| Hmotnosť | 406 g |
| Special feature | gold-plated contacts |