SP-10/100PA
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
(inkl. 23% DPH)
30,00 € netto
PA stĺpový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Audio matrix router
(inkl. 23% DPH)
1 317,07 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Automatický mikrofónny prepínač
(inkl. 23% DPH)
156,10 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
306,00 € netto
Fóliový kondenzátor MKP, 250V
(inkl. 23% DPH)
0,81 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Reproduktorový kábel ECONOMY QUALITY, 2 x 2.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, lineárny, centrálny
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Spínaný napájací zdroj, DC 12 V/1 A, vysoká energetická účinnosť, je v súlade so smernicou EÚ o ekodizajne. Šetrí náklady na elektrickú energiu vďaka nízkej spotrebe energie v pohotovostnom režime (< 0.3 W) Chránené proti skratu, preťaženiu a prehriatiu...
15,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | switch-mode power supply |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50-60 Hz/250 mA |
| Output voltage | DC 12 V |
| Output current | 1 A |
| Connections | low-voltage plug 5.5./2.1 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 43 x 54 x 76 mm |
| Hmotnosť | 109 g |
| Position | B |