SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Prenosný zosilňovací systém, pre púte, procesie a ďalšie mobilné aplikácie. Veľmi pohodlné na nosenie a skvelá mobilita vďaka metóde batohu Reproduktorový systém so 4 meničmi Výkonový zosilňovač triedy D Integrovaný 2-kanálový multifrek...
1 445,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
| Rated power (PRMS) | 70 W |
| Špičkový výstupný výkon | 80 W |
| Frequency range | 80-20,000 Hz |
| Carrier frequency | 863.1-864.9 MHz |
| Prevádzkový rozsah | ≈ 100 m |
| Vstupy | 2 mV (mic), 14 mV (line, jack), 80 mV (line, RCA) |
| Link | 300 mV |
| Max. SPL | 116 dB |
| Napájanie | rech. batt. 12.8 V/12 Ah |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Total length: 120 cm |
| Hmotnosť | 6.45 kg |
| Connections | 1 x XLR (mic), 1 x 6.3 mm jack (line), 1 x RCA L/R (line in), 1 x RCA L/R (line out), 1 x USB, 1 x SPEAKER |