DMP-250
Kod EAN:
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Guľový reproduktor, 100V, 12W
(inkl. 23% DPH)
605,69 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
UHF PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
153,66 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
90,80 € netto
Gumená nožička
(inkl. 23% DPH)
0,89 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Reproduktorový kábel, 20 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
75,77 € netto
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
111,38 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
Náhradná spájkovačka, 48 W, vhodné najmä na bezolovnaté spájkovanie podľa smernice EÚ (RoHS). Vhodné pre spájkovacie stanice SIC-520ROHS a SIC-530ROHS Vybavené 5-pólovým DIN konektorom Vhodné náhradné hroty: SIT-501ROHS, SIT-503ROHS, SIT-504ROHS, SIT-5...
42,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
34,55 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | replacement soldering iron, RoHS |
| Type | 48 W |
| Colour | blue, white |
| Suitable for | soldering station SIC-520ROHS, SIC-530ROHS |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 125 g |
| Connections | 5-pole plug |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.065 x 0.055 x 0.235 m |
| Gross weight | 0.168 kg |
| Net weight | 0.125 kg |