SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
NEUTRIK SPEAKON plug
(inkl. 23% DPH)
5,04 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL
(inkl. 23% DPH)
2 131,71 € netto
4-zónový mixpult
(inkl. 23% DPH)
339,02 € netto
DMX Controller
(inkl. 23% DPH)
32,50 € netto
Vysoko kvalitný hi-fi stredový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
59,51 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Reproduktorový kábel, 5 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
Potenciometer, mono, 20 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Kvalitný spájkovací hrot, špeciálne pre bezolovnaté spájkovanie podľa smernice EÚ (RoHS), vhodné spájkovacie stanice SIC-520ROHS a SIC-530ROHS, ako aj zodpovedajúca spájkovačka SIA-548ROHS.
5,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,55 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | soldering tip |
| Type | small full chisel tip |
| Suitable for | SIC-520ROHS, SIC-530ROHS, SIA-548ROHS |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 7 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.007 x 0.007 x 0.04 m |
| Gross weight | 0.007 kg |
| Net weight | 0.007 kg |