SP-10/100PA
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
(inkl. 23% DPH)
30,00 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
237,40 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Nabíjacia stanica, jeden port
(inkl. 23% DPH)
96,50 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Moving Heads Spot
(inkl. 23% DPH)
335,00 € netto
Miniatúrny hi-fi stredobasový reproduktor, 15 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
20,57 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
Pripájací kábel
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
Prepínač
(inkl. 23% DPH)
2,42 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
UT-88G3, mini vysielač
(inkl. 23% DPH)
121,71 € netto
ZZEN0612BWP, Reflektor PAR, 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
411,38 € netto
Kvalitný spájkovací hrot, špeciálne pre bezolovnaté spájkovanie podľa smernice EÚ (RoHS), vhodné spájkovacie stanice SIC-520ROHS a SIC-530ROHS, ako aj zodpovedajúca spájkovačka SIA-548ROHS.
5,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,55 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | soldering tip |
| Type | large full chisel tip |
| Suitable for | SIC-520ROHS, SIC-530ROHS, SIA-548ROHS |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 8 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.007 x 0.007 x 0.04 m |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Net weight | 0.008 kg |