ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
Accessories (Cases, Stands)
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
100 V vysoko výkonný audio transformátor, 25 W
(inkl. 23% DPH)
27,72 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Mikrofón s integrovaným vysielačom
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
Pasívny širokopásmový reproduktorový systém, 500 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
269,11 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
666,00 € netto
Feritová cievka, 1.5 mH
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK POWERCON konektor, vysoký prúd
(inkl. 23% DPH)
25,20 € netto
Odizolovacie kliešte
(inkl. 23% DPH)
31,38 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový boundary mikrofón
(inkl. 23% DPH)
138,21 € netto
ZZEN0612BWP, Reflektor PAR, 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
411,38 € netto
Elektretový vokálny mikrofón Vynikajúci zvuk hlasu, čo umožňuje štúdiovú kvalitu živých predstavení Kvalitná elektretová kondenzátorová vložka pre teplý a prirodzený zvuk s vysokou odolnosťou voči spätnej väzbe Technológia filtra minimalizuje zvuk dých...
137,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
111,38 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | vocal microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | supercardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 60-18,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 400 Ω ±30% |
| Sensitivity | 3.2 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 136 dB |
| Napájanie | DC 48 V phantom power |
| Housing material | diecast metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 290 g |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.13 x 0.08 x 0.265 m |
| Gross weight | 0.539 kg |
| Net weight | 0.309 kg |