CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Dvojica PA reproduktorov pod omietku, 15 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
55,04 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
Set elektretových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
80,89 € netto
Decorative Led Light
(inkl. 23% DPH)
27,87 € netto
Univerzálny reproduktor, 20 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
23,41 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
Audio pripájací kábel, 3 m
(inkl. 23% DPH)
5,93 € netto
Digitálny multimeter
(inkl. 23% DPH)
30,89 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Dynamický inštrumentálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Bezolovnaté elektronické spájkovacie drôty, Ø 1 mm. V súlade s nariadeniami EU (RoHS). Obsah cínu: 99.3%, obsah medi: 0.7%. Tavidlo na báze kalafónia. Na vysoko kvalitné spájkovacie práce vrátane technológie SMD. MSW-1002 = 1 kg MSW-252 = 250 g
61,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | electronic soldering |
| Type | lead-free, RoHS |
| Materiál | tin 99.3%, copper 0.7% |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 262 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.05 x 0.15 m |
| Gross weight | 0.269 kg |
| Net weight | 0.262 kg |