ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Megafón
(inkl. 23% DPH)
30,81 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
19" Jednodielny 6U RACK
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
124,70 € netto
Dvojica reproduktorových pólových svoriek
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
XLR samec, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Otočný gombík, Ø 15 mm
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
213,01 € netto
Tesniaci kryt Vhodné pre panelové konektory štandardu série D Odolné voči prachu a striekaniu vody v súlade s IP42 Plast, kryt so západkou
2,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
2,28 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | sealing cover |
| Type | cover with snap lock |
| Colour | black |
| Materiál | plastic |
| Suitable for | panel connectors of D series standard |
| Hmotnosť | 3 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.045 x 0.015 x 0.03 m |
| Gross weight | 0.003 kg |
| Net weight | 0.003 kg |