ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém, biely
(inkl. 23% DPH)
139,84 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL
(inkl. 23% DPH)
2 131,71 € netto
PA reproduktorový vysokovýkonný systém odolný voči poveternostným podmienkam, 120W
(inkl. 23% DPH)
995,12 € netto
Decorative Led Light
(inkl. 23% DPH)
49,20 € netto
Stuhový výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
65,20 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Stereo audio pripojovacie káble
(inkl. 23% DPH)
5,61 € netto
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
63,01 € netto
ZZFM4500HZ, All-in-one stroj na dym/hmlu pre profesionálne efekty
(inkl. 23% DPH)
2 513,01 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón Na snímanie zvuku akoredeónu, piána alebo dychových nástrojov Dobre vyvážená frekvenčná odozva pre pre skutočný a vyvážený zvuk Vložka izolovaná od hluku prenášaného konštrukciou Flexibilný husí krk Pr...
123,00 € Špeciálna cena 145,00 € brutto brutto
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | instrument microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | supercardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 20-20,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω ± 30% |
| Sensitivity | 4.5 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 130 dB |
| Napájanie | pocket transmitter from JTS |
| Housing material | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 55 g |
| Cable | 1.4 m |
| Pripojenie | 4-pole mini XLR |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.17 x 0.085 x 0.36 m |
| Gross weight | 0.764 kg |
| Net weight | 0.54 kg |