CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
514,63 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Inteligentná PWM rýchlonabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
73,82 € netto
Transportná a ochranná taška pre FLAT-M200
(inkl. 23% DPH)
53,01 € netto
Fireworks Machine
Bipolárny elektrolytický kondenzátor 1.5-220 µF
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Stereo kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
9,67 € netto
Power Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Mikrofón na husom krku s možnosťou bezdrôtovej prevádzky
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
TXZZPS, Nabíjacia stanica pre sériu TXZZ6
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón CX-508W je bezdrôtová verzia modelu CX-508, navrhnutá pre pripojenie k body-pack vysielaču, čo poskytuje hudobníkom väčšiu slobodu pohybu bez kompromisov v kvalite zvuku. Na snímanie zvuku dychových nástrojo...
123,00 € Špeciálna cena 143,00 € brutto brutto
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | instrument microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 50-18,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω |
| Sensitivity | 4.5 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 130 dB |
| Napájanie | pocket transmitter from JTS |
| Housing material | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 170 g |
| Cable | 1.4 m |
| Pripojenie | 4-pole mini XLR |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.17 x 0.085 x 0.37 m |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Net weight | 0.545 kg |