TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA zónový príkazový pultový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
Nabíjacia stanicca, 5 portov
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
Stereo slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
High-end reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
24,88 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Mikrofónny kábel TOP QUALITY, 2 x 0.22 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
166,67 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
13,98 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
40,08 € netto
ZZEN0404BAG, Mäkká taška na prepravu a skladovanie 6 ZZEN0404B
(inkl. 23% DPH)
87,80 € netto
Rackový panel, s ventilačnými otvormi. RCP-8721U: 1U, 483x44.5mm RCP-8722U: 2U, 483x89mm
10,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Rackový panel, s ventilačnými otvormi.
RCP-8721U: 1U, 483x44.5mm
RCP-8722U: 2U, 483x89mm
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Version | ventilation slots |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 44.5 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 44.5 mm |
| Hmotnosť | 251 g |