TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Switch-mode power supply with USB output
(inkl. 23% DPH)
11,14 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
PA stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
TXZZ103 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bezdrôtový mikrofón s prijímačom
(inkl. 23% DPH)
211,38 € netto
Wireless DMX
(inkl. 23% DPH)
107,50 € netto
PA stredobasový reproduktor, 300 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
144,72 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
EtherCon panelové konektory
(inkl. 23% DPH)
36,67 € netto
Potenciometer, mono, 5 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Dynamický vokálny mikrofón Frekvenčná odozva optimalizovaná pre vokály Čistá reprodukcia zvuku Vhodné na použitie v kapele Minimálny šum pri úchope a manipulácii, minimálna spätná väzba Kvalitný jazýčkový kontakt umožňuje tiché prepínanie Dodávané s pr...
49,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
40,08 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | vocal microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 80-12,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 600 Ω |
| Sensitivity | 1.8 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 145 dB |
| Housing material | diecast metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 380 g |
| Cable | XLR, bal.,XLR, bal. |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.13 x 0.075 x 0.26 m |
| Gross weight | 0.783 kg |
| Net weight | 0.626 kg |