TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bezdrôtový 2-kanálový mikrofónny systém
(inkl. 23% DPH)
291,87 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Reproduktorový kábel
(inkl. 23% DPH)
191,67 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 260,16 € netto
Stolový mikrofónny stojan
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
Lighting Case
Výkonný cementový odpor, 2.2 Ω, 20 W
(inkl. 23% DPH)
2,28 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
XLR samce, 3 pólové
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
Otočný gombík, Ø 15 mm
(inkl. 23% DPH)
2,50 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
PA zónový príkazový pultový mikrofón, pre zapojenie k PA-40120 a PA-6040MPX. Tlačidlá výberu pre 4 zóny, pre aktivovanie jednej alebo viacerých zón ALL CALL tlačidlo pre aktivovanie všetkých 4 zón Autom. gong cez oznamovacie tlačidlo mikrofónu (talk) L...
280,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | PA desktop microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidirectional |
| Napájanie | via PA-40120, PA-6040MPX or optional 24 V power supply |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Cable | Cat. 5e, 3 m |
| Pripojenie | 2 x RJ45 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.16 x 0.18 x 0.375 m |
| Gross weight | 1.202 kg |
| Net weight | 0.9 kg |