ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Modul CD prehrávača
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 260,16 € netto
LSZZ022, Teleskopický stojan pre svetlomety s kľukou, tvrdá oceľ
(inkl. 23% DPH)
175,61 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Univerzálny reproduktor, 8 WMAX, 4 WRMS, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Reproduktorový kábel ECONOMY QUALITY, 2 x 0.75 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
48,70 € netto
Potenciometer, mono, 5 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
UHF PLL vysielač stojaceho mikrofónu pre hlavného rečníka
(inkl. 23% DPH)
333,33 € netto
ZZSPARCOLDM, Efekt svetelnej fontány
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Úžitkové puzdro Extrudovaný U-profil s vkladacími drážkami pre plošné spojeVymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne ABS plastové bočné kryty Materiál povrchu: eloxovaný a leptanýCelková hmotnosť: 36.5 mm
17,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,98 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic |
| Dimensions | 65 x 36.5 x 167 mm |
| Width | 65 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 167 mm |
| Rozmery PCB | 62 x 160 mm |
| Hmotnosť | 189 g |