ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Switch-mode power supply with USB output
(inkl. 23% DPH)
11,14 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
PA pultový mikrofón (push-to-talk)
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Extension cable, 5 m
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Držiak na stenu pre PA reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
44,88 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Terminál dvojvodičového zapojenia
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
EtherCon panelové konektory
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Mäkká transportná taška
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Reproduktorové stojany, skladajúce sa z dvoch hliníkových stojanov PAST-164/SW a nylónovej taškyšpecifikácia PAST-164/SW:odľahčené, čierna hliníková verzia, výšku je možné nastaviť v 6 krokoch, zaisťovací kolík, max. nosnosť v ťažisku: 30 kg, nastaviteľná...
186,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
151,22 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Reproduktorové stojany, skladajúce sa z dvoch hliníkových stojanov PAST-164/SW a nylónovej tašky
špecifikácia PAST-164/SW:
odľahčené, čierna hliníková verzia, výšku je možné nastaviť v 6 krokoch, zaisťovací kolík, max. nosnosť v ťažisku: 30 kg, nastaviteľná výška: 140-200 cm, hmotnosť: 1.6 kg.
| Description | speaker stand |
| Features | speaker stand set with nylon bag |
| Materiál | aluminium |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Nastaviteľná výška | 140-200 cm |
| Storage dimensions | 103 x 14 cm |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Special feature | adjustable in 6 steps |