SP-15A/350NEO
Kod EAN:
Profesionálny basový reproduktor
Profesionálny basový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
95,00 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Anténny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
77,24 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Otočné koliesko zn. Blickle, Ø 75 mm
(inkl. 23% DPH)
8,79 € netto
Decorative Led Light
(inkl. 23% DPH)
49,20 € netto
Sada montážnych skrutiek
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Reproduktorový kábel, 2 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,41 € netto
Potenciometer, mono, 200 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
MSZZ149, Profesionálny stojan pre mikrofón
(inkl. 23% DPH)
82,93 € netto
Mäkká transportná taška, pre digitálne a analógové multimetre. Jemná imitácia kože S remienkom na zápästie a vnútornou podšívkou Vnútorné rozmery: 110 x 190 x 50 mm
9,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | carrying bag |
| Colour | black |
| Materiál | imitation leather |
| Suitable for | digital multimeters, analogue multimeters |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 110 x 190 x 50 mm |
| Dĺžka | 110 mm |
| Hmotnosť | 76 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.16 x 0.02 x 0.21 m |
| Gross weight | 0.081 kg |
| Net weight | 0.076 kg |