ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
630,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 160 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
330,08 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
2-pásmová frekvenčná výhybka pre 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
(inkl. 23% DPH)
663,06 € netto
NEUTRIK adaptéry XLR/6.3 mm stereo plug
(inkl. 23% DPH)
16,81 € netto
Kvalitný spájkovací hrot
(inkl. 23% DPH)
4,55 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Extension cable 7-pole DIN plug to 7-pole DIN jack Length: 5 m Manufacturer information: JTS PROFESSIONAL CO., LTD.No. 148, Gongye 9th Rd., Dali Dist.41280 Taichung CityTaiwanjts@jts.com.tw EU-Representative: MONACOR INTERNATIONAL GmbH & Co...
47,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | extension cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CS-1CU, CS-1CH, CS-1DU |
| Dĺžka | 5 m |
| Hmotnosť | 342 g |
| Connections | 7-pole DIN plug, 7-pole DIN jack |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.08 x 0.25 x 0.059 m |
| Gross weight | 0.382 kg |
| Net weight | 0.342 kg |