CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Pair of 2.5" full-range compact loudspeaker, Black 8 Ohm
(inkl. 23% DPH)
54,53 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Ultraľahký náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
92,11 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Univerzálny reproduktor, 20 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
23,41 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
NEUTRIK XLR spojka, 3 pólová
(inkl. 23% DPH)
4,42 € netto
Alkalické batérie veľkosti D, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
4,96 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový klopový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
ZZFMLOW1200, Dymostroj
(inkl. 23% DPH)
1 037,40 € netto
Držiak na stenu pre reproduktorové systémy PA Čierny lakovaný Otáčanie (cca. 150°) a nakláňanie (cca. 30°), s odnímateľným sklíčkom Kolík napr. pre PA reproduktorové systémy s vložkou podstavca, ako aj nosné dosky a dosky adaptéra Vzdialenosť medzi kolí...
55,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
44,88 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | wall bracket |
| Suitable for | PA speaker systems |
| Features | mandrel |
| Materiál | metal |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Pivoting | 150° |
| Naklápanie | 30° |
| Dĺžka | 370 mm |
| Hmotnosť | 2.34 kg |