DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
249,17 € netto
Širokopásmový reproduktor pod omietku, 15 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
Stojanový adaptér
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
74,20 € netto
PA stredobasový reproduktor, 300 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
144,72 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
EtherCon panelová samica
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
Merač impedancie
(inkl. 23% DPH)
933,33 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
TXZZ212 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Násuvný sklopný adaptér pre reproduktorové stojany Robustné prevedenie, zahnutá oceľ (cca. 10°), čierny lak Vhodné pre stojany a vložky stojanov reproduktorov so štandardným priemerom (cca. 35 mm) Dĺžka: 198 mm Na optimalizáciu vyrovnania zvuku vyvýšený...
10,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
8,13 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | push-on tilting adapter |
| Suitable for | stands with standard diameter |
| Features | angled: 10° |
| Materiál | steel |
| Colour | black |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Dĺžka | 198 mm |
| Hmotnosť | 300 g |