ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Electret headband microphone for fitness and aerobics
(inkl. 23% DPH)
127,64 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
Megafón
(inkl. 23% DPH)
56,18 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
670,73 € netto
LED spínané zdroje napájania
(inkl. 23% DPH)
44,31 € netto
Hi-fi širokopásmový reproduktor, 20 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
20,57 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
NEUTRIK adaptér XLR/XLR
(inkl. 23% DPH)
13,55 € netto
Držiak poistky
(inkl. 23% DPH)
1,38 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Audio transformátor 1:1 pre mikrofónne signály, zn. NEUTRIK. Veľmi kompaktný dizajn, napr. tiež vhodný pre inštalácie do puzdier konektorov Nestienená verzia s holými vodičmi (70 mm) Širokopásmová verzia Vyrovnanie balansu Galvanická izolácia pre zabrán...
19,94 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | transformer |
| Frequency range | 20-20,000 Hz |
| Vstupný signál | 50 mV |
| Input impedance | 200 Ω |
| Output impedance | 2 kΩ |
| Transmission ratio | 1:1 |
| Dimensions | 14 x 11 x 12 mm(w/o cable) |
| Hmotnosť | 6 g |
| Vstupy | bare wire connections |
| Výstupy | bare wire connections |