DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
19 " Case
(inkl. 23% DPH)
308,00 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
PA stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
46,34 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Mikrofónna stanica pre účastníkov konferencie
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
19 " Case
(inkl. 23% DPH)
308,00 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
182,10 € netto
Hi-fi širokopásmový reproduktor, 20 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
22,44 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
6.3 mm stereo panelová zásuvka
(inkl. 23% DPH)
4,27 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
41,14 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
LED spínaný napájací zdroj, DC 12 V, pre použitie v interiéri a exteriéri (IP65). Špeciálne pre LED inštalácie 60 W Vďaka automatickému digitálnemu prepínaniu ideálne vhodné pre malé záťaže, napr. jednotlivé LED pásy Nízka hlučnosť podľa normy EMC EN 6...
54,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
44,31 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | LED switch-mode power supply |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50 Hz/60 Hz |
| Output voltage | DC 12 V |
| Output current | 5 A |
| Connections | open cable ends |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Protective class | IP67 |
| Admiss. ambient temp. | -20-+50 °C |
| Dimensions | 200 x 41 x 32 mm |
| Hmotnosť | 411 g |
| Position | A |