TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Dante® AVIO Bluetooth adapter
(inkl. 23% DPH)
369,92 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Nabíjacia stanicca, 5 portov
(inkl. 23% DPH)
320,33 € netto
Závesný kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
106,67 € netto
Moving Heads Spot
(inkl. 23% DPH)
363,00 € netto
Univerzálny reproduktor s plným rozsahom, 2 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Reproduktorový kábel, 2 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,41 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 167 mm, black
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
Megafón Zabudovaný mikrofón Ovládanie hlasitosti Siréna, prepínateľná So sériou megafónov TM-1..., ponúka MONACOR novú úroveň produktov cenovo dostupných pre každého klienta. Aj ľahučké zariadenie o kompaktnej veľkosti ponúka dôležité funkc...
69,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
56,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Megafón
So sériou megafónov TM-1..., ponúka MONACOR novú úroveň produktov cenovo dostupných pre každého klienta. Aj ľahučké zariadenie o kompaktnej veľkosti ponúka dôležité funkcie pre najrozličnejšie aplikácie. Pozornosť zaručená!
S našou radou spoľahlivých megafónov vám ponúkame ideálne riešenie na každú príležitosť. Niekoľko základných kritérii vám pomôže pri výbere správneho typu. Najdôležitejší je určite výkon. Tu platí: čím vyšší akustický tlak (v dB), tým vyšší výkon megafónu. Ďalej je možné vyberať z megafónov s integrovaným mikrofónom, s mikrofónom do ruky, alebo s prídavným bezdrôtovým mikrofónom. Každý megafón značky MONACOR je napájaný štandardnými batériami. Niektoré megafóny sú vybavené možnosťou napájania 12V. Veľkosť, váha a napájanie sú ďalšími kritériami pre výber správneho typu. S porovnaním týchto vlastností si určite vyberiete ten ideálny pre vaše potreby.
| Built-in microphone | yes |
| Hand-held microphone | no |
| Wireless microphone | no |
| Pistol grip | yes |
| Wrist strap | yes |
| Siren | yes |
| Volume control | yes |
| Output power (PMAX) | 15 W |
| Sensitivity | 100 dB |
| Napájanie | 8 x 1.5 V battery AA size not supplied |
| Dimensions | Ø 205 mm x 340 mm |
| Hmotnosť | 1.1 kg |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.235 x 0.35 x 0.235 m |
| Gross weight | 1.44 kg |
| Net weight | 1.065 kg |