ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Signum seires HDMI 2.0 professional cable - 10m length
(inkl. 23% DPH)
30,59 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA výkonové zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
1 458,54 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
PWM rýchlonabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
83,25 € netto
Multi-kanálové PA zosilňovače
(inkl. 23% DPH)
670,73 € netto
Moving Heads Wash
(inkl. 23% DPH)
86,20 € netto
Stuhové výškové reproduktory, 30 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
49,02 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
3-vodičová pripojovacia svorka od WAGO
(inkl. 23% DPH)
0,73 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 30 V
(inkl. 23% DPH)
20,24 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Profesionálne štúdiové monitor slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
64,80 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Držiak poistky Pre amr./jap.mikropoistky (6.3 x 32 mm) Ø 15 mm Dĺžka vloženia: 42 mm DC 10 A/ > 50 V
1,70 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,38 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | fuse holder |
| Type | DC 10 A/ > 50 V |
| Colour | black |
| Suitable for | American/Japanese fine-wire fuses (6.3 x 32 mm) |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 15 mm |
| Mounting dimensions | 42 mm |
| Hmotnosť | 12 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.02 x 0.02 x 0.055 m |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Net weight | 0.012 kg |