SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
8-zone multifunctional mixing amplifier, 8 x 125 W, 4 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 821,95 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Prenosný zosilňovač hlasu
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Nástenná konzola pre štandardné drevené reproduktorové systémy
(inkl. 23% DPH)
44,07 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 237,00 € netto
Terminál dvojvodičového zapojenia
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
NEUTRIK XLR konektor, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
Držiak mikrofónovej kazety
(inkl. 23% DPH)
0,98 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
R-2C, miniatúrny bezdrôtový prijímač
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
ZZEN612B, Batériou napájané mini LED s 6v1 RGBWA + UV LED diódami
(inkl. 23% DPH)
281,30 € netto
NEUTRIK SPEAKON panel jack 8 poles With metal plate NL8MPRXX = nickel-plated NL8MPRXX-BAG = black NEUTRIK SPEAKON panel jack 8 poles Plastic Large square version With metal plate for extra high stability Manufacturer information: Neutri...
18,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | NEUTRIK SPEAKON |
| Množstvo | 1 |
| Features | metal plate |
| Farebné kódovanie | black |
| Pole number | 8 |
| Pripojenie | 8-pole NEUTRIK SPEAKON |
| Materiál | metal/plastic |
| Admiss. ambient temp. | -30 °C to +80 °C |
| Dimensions | 38 x 38 x 33.5 mm |
| Hmotnosť | 49 g |