DMP-250
Kod EAN:
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
Kompaktný modul na vkladanie MP3 prehrávača
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
208,13 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Lighting Accessories
(inkl. 23% DPH)
54,90 € netto
Vysokokvalitný hi-fi stredobasový reproduktor, 70 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
52,93 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Reproduktorový kábel, 10 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 1.3 Ah
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
102,52 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
NEUTRIK XLR konektor, 3 pólový Pozlátené kontakty Pre káble: Ø 3.5-8 mm
7,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | NEUTRIK XLR |
| Množstvo | 1 |
| Features | gold-plated contacts |
| Farebné kódovanie | black |
| Pole number | 3 |
| Cable inlet | Ø 3.5-8 mm |
| Pripojenie | 3-pole XLR |
| Cable bending protection | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 30 g |