TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
399,00 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
238,21 € netto
8-kanálový audio mix
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
12,50 € netto
Širokopásmový reproduktor, 30 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
16,26 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Dvojica testovacích káblov
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Prázdny kľúč
(inkl. 23% DPH)
14,72 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
miniatúrny dizajnový bezdrôtový prijímač, s XLR mono konektorom poskytuje revolučný zážitok z používania a výbornú kvalitu zvuku. Kompaktná veľkosť a dostupná cena sú dve výhody najnovšieho R-2, ktorý nahrádza tradičné bezdrôtové prijímače. * Až 8...
123,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
miniatúrny dizajnový bezdrôtový prijímač,
s XLR mono konektorom poskytuje revolučný zážitok z používania a výbornú kvalitu zvuku.
Kompaktná veľkosť a dostupná cena sú dve výhody najnovšieho R-2, ktorý nahrádza tradičné bezdrôtové prijímače.
* Až 81 voliteľných kanálov.
* Navrhnuté s LED displejom.
* Vhodné pre domáce karaoke, malú tlačovú správu, pódiové vystúpenie.
* Vybavený nabíjateľnou lítiovou batériou.
* Kompatibilné s ručným vysielačom TH-1D.
| Frequency | PLL syntetizovaná kontrola |
| Rozsah nosnej frekvencie | UHF 470~960 MHz |
| Pomer S/N | > 100dB(A) |
| Displej | LED |
| Display contents | AF Status |
| Controls | Power On/Off, Channel |
| Audio Output Level | -15dB |
| AF Output Impedance | 600Ω |
| Squelch | Pilot Tone & Noise Mute |
| Output Connector | 6.3mm Mono Plug |
| Napájanie | 5VDC/500mA |