CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
USB 3.0 panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
13,32 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
482 mm (19") rackové panely
(inkl. 23% DPH)
20,00 € netto
Lighting Case
(inkl. 23% DPH)
246,90 € netto
2-pásmový koaxiálny PA reproduktor
(inkl. 23% DPH)
155,28 € netto
Pár konektorov DIN pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
NEUTRIK XLR panelová samica, 3 pólová
(inkl. 23% DPH)
7,40 € netto
Otočný gombík, čierna
(inkl. 23% DPH)
1,80 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Profesionálne štúdiové monitor slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
64,80 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)) Závitové vložky na zaskrutkovanie Nastaviteľná výška S kontramatkou Potrebné vyvŕtanie jadra pre závitovú vložku: Ø 8 mm Čierne leštené
5,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,15 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | set of speaker spikes |
| Type | threaded inserts for screwing in |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | see drawing |
| Mounting dimensions | Ø 8 mm core drilling |
| Hmotnosť | 44 g |
| Packing unit | 4 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.08 x 0.015 x 0.095 m |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Net weight | 0.044 kg |