CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
Profesionálny náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
204,88 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
70,80 € netto
Bassreflexová trubica, SV=15.9 cm2
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
NEUTRIK POWERCON konektor, vysoký prúd
(inkl. 23% DPH)
25,20 € netto
Vytáčacia a riadiaca jednotka GSM
(inkl. 23% DPH)
357,72 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Dvojitý mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
189,43 € netto
ZZJET3500, Vertikálny prúdový dymový stroj s LED
(inkl. 23% DPH)
1 534,96 € netto
Pár konektorov DIN pre reproduktory Skrutkové upínacie pripojenie Pre kábel Ø: do 3 mm / 4 mm2
2,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | DIN speaker plugs |
| Type | screw clamping connection |
| Colour | red/black |
| Materiál | metal |
| Suitable for | for cables up to: Ø 3 mm/4 mm2 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 5 g (pair) |
| Packing unit | 2 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.08 x 0.01 x 0.11 m |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.005 kg |