SP-10/100PA
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
(inkl. 23% DPH)
30,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač triedy D, 1,000W
(inkl. 23% DPH)
669,11 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL
(inkl. 23% DPH)
2 131,71 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
56,91 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
70,80 € netto
Filtre horného priepustu mono pre 8 Ω pre hi-fi a PA
(inkl. 23% DPH)
17,32 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Outdoor led poster with mobile stand and integrated media player
Adapter
(inkl. 23% DPH)
5,00 € netto
3-kolíkový inline konektor IEC, IEC LOCK, s uzemňovacím kontaktom
(inkl. 23% DPH)
9,71 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Tlmočnícky system, základná jednotka
(inkl. 23% DPH)
1 025,20 € netto
Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
482mm Rackové panely (19 ") Záslepka z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
24,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
20,00 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
482mm Rackové panely (19 ")
Záslepka
z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 4 |
| Colour | black |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 177 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 177 mm |
| Hmotnosť | 1.05 kg |