DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 500mm LED Panel
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Guľový PA reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
59,35 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 260,16 € netto
Rack pre 482 mm (19") zariadenia, 15 U
(inkl. 23% DPH)
757,72 € netto
Fireworks Machine
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
BNC Adaptér, 50 Ω
(inkl. 23% DPH)
5,93 € netto
Spínaný PSU, 0.6 A
(inkl. 23% DPH)
12,03 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Pripájací kábel
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
ZZONE-IRCD, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH a CD prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
311,38 € netto
Reproduktorové káble “TOP KVALITA, VYSOKÁ FLEXIBILITA” 100 m na kotúči Vhodný pre pódiové požitie ako aj pre 100 V linkovú technológius označením metrov
373,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
303,25 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | speakers, stage, 100 V PA |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | white |
| Internal conductor | 2 x 1.5 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 7.4 mm |
| Metre marking | yes |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 9.36 kg |