CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Vinyl Systems
(inkl. 23% DPH)
88,00 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA stropný reproduktor, 100 V
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Dynamický vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
36,75 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
249,20 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)
(inkl. 23% DPH)
4,15 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
30,50 € netto
Potenciometer, mono, 100 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Rúčkový UHF PLL mikrofón s kondenzátorovou vložkou
(inkl. 23% DPH)
268,29 € netto
ZZJET1500, Vertikálny prúdový dymostroj s LED diódami
(inkl. 23% DPH)
578,05 € netto
Pripájací kábel 3-pólový mini XLR konektor Dĺžka: 150 cm Vhodný pre CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF a CM-235IF, CM-235IB
13,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB, CX-500FHW |
| Compatible with | IMG STAGELINE, AKG, Samson(AKG is a brand of Harman International Industries,SAMSON® is a brand of Samson Technologies Corp.) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 13 g |
| Connections | 3-pole mini XLR connector |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.015 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Net weight | 0.013 kg |