DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
USB 3.0 panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
13,32 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Digitálny stereo PA zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
628,46 € netto
Led Par Cans
(inkl. 23% DPH)
101,63 € netto
3-pásmová frekvenčná výhybka pre 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
27,07 € netto
Pár Audio Y káblových adaptérov
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
8-portový 4K HDMI splitter a distribučný zosilňovač s podporou CEC
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
152,03 € netto
PCB kliešte
(inkl. 23% DPH)
28,37 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
63,01 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Spínaný napájací zdroj, 0.6 A, vysoká energetická účinnosť, je v súlade so smernicou EÚ o ekodizajne. Šetrí náklady na elektrickú energiu vďaka nízkej spotrebe energie v pohotovostnom režime (< 0.3 W) Prepínateľné výstupné napätie Chránené proti skratu,...
14,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
12,03 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Category | switch-mode power supply |
| Input voltage | ˜ 100-240 V/50-60 Hz/155 mA |
| Output voltage | DC 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V |
| Output current | 600 mA |
| Polarity selection | yes |
| Switchable output voltage | yes |
| Connections | plug-in adapter |
| Cable length | 1.8 m |
| Short-circuit protection | yes |
| Overload protection | yes |
| Overheat protection | yes |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 38 x 50 x 68 mm |
| Hmotnosť | 99 g |
| Ďalšie funkcie | eco |