TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Dante® AVIO analógový výstupný adaptér
(inkl. 23% DPH)
296,75 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Prázdny kotúč na kábel
(inkl. 23% DPH)
30,73 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Basovostredový reproduktor, 20 W,4 Ω
(inkl. 23% DPH)
17,07 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Adapter
(inkl. 23% DPH)
4,17 € netto
Náhradná spájkovačka, 48 W
(inkl. 23% DPH)
34,55 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
ZZEN0404BAG, Mäkká taška na prepravu a skladovanie 6 ZZEN0404B
(inkl. 23% DPH)
87,80 € netto
Stereo slúchadlá do ucha Ideálne na prehliadky so sprievodcom, pre trénerov, hotely, nemocnice Vymeniteľná pena 3.5 mm stereo jack Balené samostatne v plastovom vrecúšku
2,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | earphones |
| Spôsob prenosu | cable |
| Typ snímača | dynamic |
| Maximálny príkon | 20 mW |
| Rozsah prenosu, slúchadlá | 20-20,000 Hz |
| Menovitá impedancia, slúchadlá | 32 Ω |
| Headphone sensitivity | 98 dB/mW |
| Cable | 1.2 m |
| Plug | 3.5 mm stereo plug |
| Weight w/o cable | 3 g |