SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
4-channel class D PA power amplifier
(inkl. 23% DPH)
941,46 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
Predlžovací kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
36,75 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Green laser
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Bassreflexová trubica, SV=13.8 cm2
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
UHD BNC priechodný panelový konektor, 75 Ω, izolovaný
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
Potenciometer, mono, 10 kΩ, lineárny, 41 zarážok
(inkl. 23% DPH)
2,93 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Pripájací kábel
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Vysokokvalitný stereo audio prepojovací kábel, 1.5 m Farebne označené RCA konetory Lisované pozlátené konektory Veľmi flexibilný kábel Dodatočné fóliové tieňovanie Extra lisovaný kábel, napr. ako riadiaci kábel (pre zosilňovače) alebo ako uzemňovací ká...
12,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 4 x RCA plug |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.17 mm2 |
| Priemer kábla | Ø 5.5 mm |
| Tienenie | double |
| Hmotnosť | 149 g |
| Special feature | gold-plated contacts |