TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
10-zone mono PA mixing amplifier
(inkl. 23% DPH)
1 395,12 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
ZZCP120C45, 45° medzičlánok pre káblový most ZZCP120
(inkl. 23% DPH)
45,21 € netto
Red laser
(inkl. 23% DPH)
86,30 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4 mm
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
NEUTRIK SPEAKON panel jack
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 207 mm, čierne
(inkl. 23% DPH)
17,29 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
SSZZ505B, Nástenný držiak reproduktora
(inkl. 23% DPH)
30,25 € netto
Káblový kanál do racku, 1 U pre horizontálne vedenie káblov do 482 mm (19") rackov, napr. RACK-42NV, RACK-33NV, RACK-21NV, RACK-15NV. Kovový rackový panel, čierna prášková úprava (štandard RAL 9005) Panely s oválnymi otvormi pre vedenie káblov spredu do...
44,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
36,02 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | rack-mount cable duct |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black powder-coated (RAL 9005) |
| Version | for RACK-42NV, RACK-33NV, RACK-21NV, RACK-15NV |
| Materiál | metal |
| Outside dimensions | 482 x 44 x 70 mm |
| Width | 482 mm |
| Výška | 44 mm |
| Depth | 70 mm |
| Hmotnosť | 367 g |