ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bezdrôtový konferenčný speakerphone
(inkl. 23% DPH)
460,16 € netto
Anténny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
77,24 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu, s certifikáton EN54-24.
(inkl. 23% DPH)
431,71 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
16-kanálový PLL bezdrôtový vysielač
(inkl. 23% DPH)
443,09 € netto
19" Jednodielny 6U RACK
Led Par Cans
(inkl. 23% DPH)
76,60 € netto
Terminál dvojvodičového zapojenia
(inkl. 23% DPH)
10,73 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Vysokokvalitný HDMI™ vysokorýchlostný prepojovací kábel, 10 m
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 50 mA
(inkl. 23% DPH)
8,00 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZONE-IR, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Úžitkové puzdro profil v tvare písmena U so zasúvacími drážkami pre plošné spoje Vymeniteľný predný panel s ochrannou fóliou, 1.5 mm hliníkový plechMatné čierne plastové bočné kryty ABS Povrch materiálu: čierny Celková výška: 36.5 mm
21,27 € brutto
(inkl. 23% DPH)
17,29 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | case |
| Materiál | aluminium sheet, ABS plastic, black |
| Dimensions | 65 x 36.5 x 207 mm |
| Width | 65 mm |
| Výška | 36.5 mm |
| Dĺžka | 207 mm |
| Rozmery PCB | 62 x 200 mm |
| Hmotnosť | 235 g |