TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Connection cable for extender operation, 1 m
(inkl. 23% DPH)
36,02 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
PA stropný reproduktor, vodedolný a žiaruvzdorný do 100 °C.
(inkl. 23% DPH)
40,83 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Prázdny kotúč na kábel
(inkl. 23% DPH)
30,73 € netto
Moving Heads Wash
(inkl. 23% DPH)
2 908,00 € netto
Pružinová svorka reproduktora, 4 pólová
(inkl. 23% DPH)
1,87 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Led poster with mobile stand and integreated media player
EtherCon panelová samica
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
Kvalitná vložka do elektretového mikrofónu
(inkl. 23% DPH)
1,14 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový shotgun mikrofón
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4 mm Spletený kontaktKompletná pozlátená verzia Červený alebo čierny kódovací krúžokNa pripojenie káblov do: Ø 4 mm Tiež vhodný pre vysokovýkonné technológie
19,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | banana plugs for speakers |
| Množstvo | 2 |
| Features | gold-plated |
| Farebné kódovanie | red/black |
| Cable inlet | Ø 4 mm |
| Materiál | metal |
| Contact type | spliced contact |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 25 g (pair) |