TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bars and Cups
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
100 V vysoko výkonný audio transformátor, 10 W
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Taška s integrovanou funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
32,50 € netto
Feritová cievka, 1.5 mH
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 167 mm
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
R-2C, miniatúrny bezdrôtový prijímač
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
UHF PLL vreckový vysielač Vhodný pre kombináciu s náhlavovým mikrofónom alebo inštrumentálnym mikrofónom so 4-pólovým mini XLR konektorom Šírka pásma: 36 MHz 6 skupín, každá s až 22 kompatibilnými predvolenými kanálmi 1,441 voliteľných individuálnych fr...
440,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
357,72 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
UHF PLL vreckový vysielač
| Description | pocket transmitter |
| Rozsah nosnej frekvencie | 506-542 MHz |
| Audio frequency range | 50-18,000 Hz |
| Kanály | 1 |
| Prevádzkový čas | > 20 h |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Transmitting power | 10/50 mW |
| Prevádzkový rozsah | 120 m |
| Power supply transmitter | 2 x batt. AA size (not supplied) |
| Width transmitter | 62 mm |
| Height transmitter | 80 mm |
| Depth transmitter | 23 mm |
| Weight transmitter | 95 g |
| Connections transmitter | 4-pole mini XLR |