ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Bars and Cups
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Tlakový reproduktor, odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
116,26 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL
(inkl. 23% DPH)
2 131,71 € netto
Ochranný kryt, odolný voči striekajúcej vode, pre TXA-820, TXA-820CD, TXA-822CD
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Lighting Accessories
(inkl. 23% DPH)
19,08 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 50 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
32,00 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
(inkl. 23% DPH)
2 084,23 € netto
CAT5e panel mount receptable F
(inkl. 23% DPH)
5,32 € netto
Merač úrovne zvuku
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Mono UHF PLL in-ear monitorovací prijímač, ako rozšírenie in-ear monitorovacieho systému SIEM-2/5. Prepínateľný limiter Samostatne nastaviteľný mic/line input Phantom napájanie: 4 V Upozornenie o slabej batérii Opaskový klip Nárazuvzdorné plastové pú...
247,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
200,81 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | in-ear monitoring receiver |
| Rozsah nosnej frekvencie | 518-542 MHz |
| Audio frequency range | 40-18,000 Hz |
| Kanály | 1 |
| Dynamický rozsah | > 80 dB |
| Prevádzkový čas | > 8 h |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Power supply receiver | 2 x batt. AA size, alkaline (not supplied) |
| Width receiver | 75 mm |
| Height receiver | 160 mm |
| Depth receiver | 32 mm |
| Weight receiver | 83 g |
| Connections receiver | 6.3 mm stereo jack |