TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Veľkomembránový kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
215,80 € netto
High-end reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
24,88 € netto
Pár konektorov DIN pre reproduktory
(inkl. 23% DPH)
2,11 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
XLR samec, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 0.1 mA
(inkl. 23% DPH)
22,20 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Aktívny anténny rozbočovač
(inkl. 23% DPH)
648,78 € netto
8-kanálový audio mix
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Profesionálny reproduktorový stojan Veľmi ľahká hliníková verzia Vzduchom odpružený stredový stĺp Výška nastaviteľná v 5 krokoch, so zaisťovacím čapom Hliník, čierny
90,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
73,58 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker stand |
| Features | air-suspended centre column |
| Materiál | aluminium |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 40 kg |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Nastaviteľná výška | 147-218 cm |
| Storage dimensions | 106 x 15 cm |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Special feature | adjustable in 5 steps |