TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
87,30 € netto
Vysokokvalitný hi-fi reproduktor s plným rozsahom, 20 W, 4 Ω, s čiernym kevlarovým kužeľom
(inkl. 23% DPH)
51,54 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
HDMI™ panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
19,43 € netto
Alkalická batéria veľkosti C, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
4,39 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Stereo in-ear slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
ZZACC2NR, Nabíjací USB kábel iOS a Android
(inkl. 23% DPH)
5,00 € netto
Nylonová taška na statív, pre prepravu a skladovanie 2 reproduktorových stojanov, napr. PAST-200/... a PAST-250/... Suchý zips a remienky Rozmery: 100 x 25 x 16.5 cm
21,21 € brutto
(inkl. 23% DPH)
17,24 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | tripod bag |
| Colour | black |
| Materiál | nylon |
| Suitable for | 2 x speaker stand PAST-200/..., PAST-250/... |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 100 x 25 x 16.5 cm |
| Dĺžka | 110 cm |
| Hmotnosť | 470 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.36 x 0.03 x 0.41 m |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.47 kg |