ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
485,00 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
16-kanálový miniatúrny prijímač
(inkl. 23% DPH)
93,82 € netto
Zásuvková lišta pre montáž do racku
(inkl. 23% DPH)
50,81 € netto
Led Bar
(inkl. 23% DPH)
124,20 € netto
Bassreflexová trubica, SV=34.2 cm2
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,33 € netto
Digitálny multimeter
(inkl. 23% DPH)
30,89 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Profesionálny PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
239,84 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
Reproduktorový stojan Veľmi ľahká hliníková verzia Výška nastaviteľná v 6 krokoch, so zaisťovacím čapom Hliník, čierny
85,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
69,27 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker stand |
| Materiál | aluminium |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Nastaviteľná výška | 140-200 cm |
| Storage dimensions | 103 x 14 cm |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Special feature | adjustable in 6 steps |