TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA hi-fi nástenné a stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
66,26 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
60,57 € netto
Black Light
(inkl. 23% DPH)
149,20 € netto
Špeciálny reproduktor, 10 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
NEUTRIK adaptér XLR/XLR
(inkl. 23% DPH)
12,88 € netto
Axiálny ventilátor
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
UHF PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
266,67 € netto
ZZPST2B
(inkl. 23% DPH)
53,18 € netto
Digitálny multimeter, pre všeobecné aplikácie. Rozlíšenie: 2,000 číslic Meranie napätia: až do DC/~ 250 V Meranie prúdu: až do DC/~ 10 A Meranie odporu: až do 2 MΩ Testovanie batérií 9 V a 1.5 V Skúška akustickej kontinuity Test diódUchovávanie údajov (...
37,99 € brutto
(inkl. 23% DPH)
30,89 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Displej | 21 mm LCD, 3 ½ digits |
| Range selection | manual |
| Voltage | 5 ranges DC 200 mV-250 V˜ 200 mV-250 V |
| Current | 4 ranges DC 2,000 µA-10 A |
| Resistance | 5 ranges200 Ω-2,000 kΩ |
| Battery test | 9 V, 1.5 V |
| Admiss. ambient temp. | 0-50 °C |
| Dimensions | 68 x 138 x 37 mmincl. rubber holster |
| Hmotnosť | 200 g |
| Napájanie | 9 V battery (not supplied) |
| Special features | hold function,diode test, continuity test, battery test |