DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
MP3 prehrávač a mikrofónny linkový mixpult
(inkl. 23% DPH)
298,37 € netto
Nástenný zónový ovládač
(inkl. 23% DPH)
279,17 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
931,71 € netto
Univerzálny stojan
(inkl. 23% DPH)
57,15 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
670,00 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 40 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
40,57 € netto
Stereo audio prepojovací kábels
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
NEUTRIK XLR panelová zástrčka, 3 pólová
(inkl. 23% DPH)
7,89 € netto
482 mm (19") profilová racková skriňa, 2 U
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Stereo in-ear slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
Reproduktorový stojan Robustná verzia z oceľovej rúrky Výškovo nastaviteľné v 6 krokoch, so zaisťovacím čapom Vysoká stabilita vďaka magnetickému kĺbovému puzdru Oceľ, čierna
77,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
62,60 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker stand |
| Features | magnesium joint sleeve |
| Materiál | steel tube |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 40 kg |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Nastaviteľná výška | 130-200 cm |
| Storage dimensions | 110 x 15 cm |
| Hmotnosť | 4.6 kg |
| Special feature | adjustable in 6 steps |