TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač, trieda D, 280 W
(inkl. 23% DPH)
495,93 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
295,12 € netto
Náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
162,60 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 237,00 € netto
Výškový horn
(inkl. 23% DPH)
11,14 € netto
Pár Audio Y káblových adaptérov
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dvojica testovacích hrotov svorkového typu 5 A
(inkl. 23% DPH)
16,02 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm, black
(inkl. 23% DPH)
16,21 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
UHF PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
357,72 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Vysokokvalitný stereo audio prepojovací kábel, 0.8 m Farebne označené RCA konetory Lisované pozlátené konektory Veľmi flexibilný kábel Dodatočné fóliové tieňovanie Extra lisovaný kábel, napr. ako riadiaci kábel (pre zosilňovače) alebo ako uzemňovací ká...
8,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 4 x RCA plug |
| Dĺžka | 0.8 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.17 mm2 |
| Priemer kábla | Ø 5.5 mm |
| Tienenie | double |
| Hmotnosť | 87 g |
| Special feature | gold-plated contacts |