TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Spottune OMNI CORD speaker, black
(inkl. 23% DPH)
600,81 € netto
Nástenný zónový ovládač
(inkl. 23% DPH)
279,17 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 174,80 € netto
482 mm (19") rackové panely
(inkl. 23% DPH)
14,63 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
1 823,00 € netto
Banánové zástrčky pre reproduktory, 4 mm
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
Pripájací audio kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
24,88 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 207 mm
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
PLL vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
238,21 € netto
Mikrofónový kábel
(inkl. 23% DPH)
14,54 € netto
Modul detekcie poruchy, pre PA zosilňovače PA-6240, PA-6480, PA-6600 a PA-1960. Indikácia výpadku sieťového napätia a výpadku prevádzkového napätia Indikácia v prípade poruchy ventilátora 3 nezávislé relé výstupy (NO/NC)
66,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | fault monitoring module |
| Suitable for | PA-6240, PA-6480, PA-6600, PA-1960 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 45 g |
| Connections | screw terminals |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.075 x 0.085 x 0.04 m |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Net weight | 0.045 kg |