DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
4-channel Dante® audio switch
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
4-kanálový Dante® vysielač
(inkl. 23% DPH)
649,59 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
16-kanálový miniatúrny prijímač
(inkl. 23% DPH)
125,20 € netto
Kompaktný univerzálny stereo zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
117,89 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Univerzálny reproduktor, 20 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
23,41 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
NEUTRIK POWERCON panelová samica
(inkl. 23% DPH)
15,18 € netto
Úžitkové puzdro, 103 x 36.5 x 107 mm, black
(inkl. 23% DPH)
17,28 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
482 mm (19") montážne konzoly
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Banánové zástrčky pre reproduktory, 4 mm s priečnym otvoromSpojený, pozlátený kontaktSkrutkové pripojeniePVC puzdro
11,21 € brutto
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | banana |
| Množstvo | 2 |
| Features | with cross hole |
| Farebné kódovanie | black |
| Cable inlet | Ø 4 mm |
| Pripojenie | screw contact |
| Contact type | spliced, gold-plated contact |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 14 g (pair) |
| Ďalšie funkcie | PVC sleeve |