DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch
(inkl. 23% DPH)
223,58 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Gigabit Power over Ethernet switch
(inkl. 23% DPH)
313,82 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Dynamický mikrofón, sada, pre vokály
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
459,00 € netto
Bassreflexová trubica, SV=44.2 cm2
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Toslink adaptér
(inkl. 23% DPH)
1,06 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 107 mm
(inkl. 23% DPH)
11,85 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
4-cestný rozbočovač antény
(inkl. 23% DPH)
356,91 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
213,01 € netto
482mm Rackové panely (19 ") Záslepka z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
17,99 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,63 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
482mm Rackové panely (19 ")
Záslepka
z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 3 |
| Colour | black |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 132.5 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 132.5 mm |
| Hmotnosť | 835 g |